STRONA GŁÓWNA    |    O FIRMIE    |   DOTACJE UE    | PRACA    |     ZAPYTANIA    |    KONTAKT   

ZAPYTANIA OFERTOWE

Data publikacji: Brenna, 12 lipca 2018

Zapytanie nr ZO/1/2.1/2018 o szacunkowe koszty prac budowlanych i materiałów użytych przy budowie budynku „Centrum Badawczo-Rozwojowego Technologii Środowiskowych Kotarz ENEO”

W związku z realizacją projektu pn. „Centrum Badawczo-Rozwojowe Technologii Środowiskowych Kotarz ENEO” (CBR) oraz przygotowaniem do realizacji inwestycji budowlanej w systemie "zaprojektuj i wybuduj" zwracam się do państwa z prośbą o przedstawienie szacunkowych kosztów prac budowlanych i materiałów użytych przy budowie budynku CBR w Brennej przy ul. Hołcyna 219.

Szczegółowe informacje na temat budynku, trybie przedstawienia oferty oraz wstępnie określonych warunkach realizacji inwestycji podano w zapytaniu.

   1. Zapytanie o szacunkowe koszty

   2. Załącznik nr 1

   3. Załącznik nr 2Data publikacji: 22 grudnia 2017

W nawiązaniu do zapytania ofertowego nr 9/ENEO/2017 dot. analiz laboratoryjnych w związku z realizacją zadania polegającego na przeprowadzeniu prac badawczych i rozwojowych w projekcie pod nazwą: „Gospodarka wodna o obiegu zamkniętym kompleksu turystyczno-rekreacyjnego w terenach górskich - opracowanie projektu wielokierunkowego wykorzystania małej retencji” w ramach podziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa MŚP” w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój informujemy, iż nie otrzymaliśmy ofert na niniejsze zapytanie.


Data publikacji: 11 grudnia 2017

Kotarz Eneo sp. .z o.o. ogłasza konkurs ofert na analizy laboratoryjne w związku z realizacją zadania polegającego na przeprowadzeniu prac badawczych i rozwojowych w projekcie pod nazwą: „Gospodarka wodna o obiegu zamkniętym kompleksu turystyczno-rekreacyjnego w terenach górskich - opracowanie projektu wielokierunkowego wykorzystania małej retencji” w ramach podziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa MŚP” w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój.

Pliki do pobrania:

   Zapytanie ofertowe nr 9_ENEO_2017.pdf


   Formularz oferty_ENEO.docx
Data publikacji: 22 listopad 2017

Realizacja proinnowacyjnych usług doradczych dla ENEO Systems Sp. z o.o.

Pliki do pobrania:

   ZAPYTANIE OFERTOWE_EneoSystems.pdf


   ZAPYTANIE OFERTOWE - Załącznik-nr-1.doc


   ZAPYTANIE OFERTOWE - Załącznik-nr-2.docData publikacji: 15 wrzesień 2017

Realizacja proinnowacyjnych usług doradczych dla ENEO Systems Sp. z o.o.

Pliki do pobrania:

   ENEO_Zapytanie ofertowe.pdf


   ZAPYTANIE OFERTOWE - Załącznik-nr-1.doc


   ZAPYTANIE OFERTOWE - Załącznik-nr-2.doc